Oleme avatud
E-R 9.30 kuni 17.30.
TULE RIIA MNT 28a.
Saadaval suurim valik
L-UKS tooteid Pärnus.


  
Riia mnt 28A    PÄRNU

Garderoobid


Külg/riiulisüsteem paksusega 18 mm


Garderoobi külgedeks/ sisuks plaat paksusega 18 mm toodetakse  melamineeritud puitlaastplaadist (melamiinplaat), millest on võimalik kujundada  sobiv garderoob. Materjalide toonivalikust leiab lisaks valgele melamiinile veel 14 erinevat puidu ja ühevärvilist materjalitooni.

Melamiindetailide servakandina kasutame 1,2mm paksust tugevat ABS- ehk plastikkanti, mis annab hea väljanägemise ja lisab riiulile vastupidavust.

Riiulikanduritena kasutame tugevaid riiulisse peituvaid metallist toolex riiulikandureid. Lisadena hõbedased või valged riidepuutorud toonilt sobivate torukandurite ja muu furnituuriga. Korvid saab valida vastavalt kliendi soovile, kas Norscan Roller, CG roller või Deluxe.

Sahtlid pakume  paigalduse lihtsustamiseks ja kiirendamiseks valmisboksidena, süvistatavate käepidemetega või ilma, sujuvalt ja pehmelt sulguvate ning 100% avanevate siinidega.


 

Külg/riiulisüsteem paksusega 28 mm

 

Garderoobi külgedeks/ sisuks plaat on 28 mm paksusest melamineeritud puitlaastplaat   (melamiinplaat),millest on võimalik kujundada  sobiv garderoobilahendus.

Materjali toonivalikust leiab lisaks valgele melamiinile veel  9 erinevat puidu ja ühevärvilist materjalitooni.  28mm paksust plaati eelistatakse  tihtipeale mitte niivõrd tema tugevuse kuivõrd pigem ikkagi massiivsema väljanägemise tõttu.

Kuna nii 18 kui 28 mm paksused materjalid on toodetud samades tehastes on võimalik erineva paksuse ja toonidega materjale omavahel kombineerida. Kasvõi näiteks tehes küljeseinad paksemast (28mm) ja ülejäänud riiulisüsteemi osa õhemast (18mm) materjalist.

Levinud on riiulisüsteemi ja kapi nähtavate küljeseinte puhul ka erinevates toonides materjalide kasutamine. Nähtavad küljeseinad siis pisut kallima ja teile rohkem meelepärasema tooniga plaadist ning liuguste varju jäävad riiulid ja vaheseinad soodsamas toonis matejalist.

 

Melamiindetailide servakandina kasutame 1,2mm paksust tugevat ABS- ehk plastikkanti, mis annab hea väljanägemise ja lisab riiulile vastupidavust.

Riiulikanduritena kasutame tugevaid riiulisse peituvaid metallist toolex riiulikandureid.

 

 

Külg/riiulisüsteem SPOON paksusega 19 mm & 29 mm

 

Garderoobi külgedeks/ sisuks plaat spoonplaat paksusega 19 mmja 29 mm ,mis toodetakse toodetakse MDF-ist millest on võimalik kujundada  sobiv garderoob või garderoobtuba. Materjalide toonivalikust leiab püsitootena 3 tooni: õlitatud tammespoon, õlitatud pähklispoon ja valge peits tammespoon.

 

Kombineeritud riiulisüsteemid

Erinevaid RLS süsteeme on võimalik omavahel kombineerida materjalide, toonide ja paksuste osas. Kõigi erinevate süsteemide korral kasutatakse samu konstruktsioonilisi lahendusi, lisafurnituure ja võimalusi.

RLS25 ja RLS28 süsteeme eelistatakse tihtipeale mitte niivõrd nende tugevuse, kuivõrd pigem massiivsema väljanägemise tõttu.

Levinud on liuguste taha peituvate riiulite ja nähtavale jäävate kapi küljeseinte puhul erinevates toonides materjalide kasutamine. Nähtavad küljeseinad võivad olla teile meelepärasema tooni või materjaliga plaadist ning liuguste varju jäävad riiulid ja vaheseinad mõnes soodsamas või ühevärvilises toonis materjalist.

Kuna enamus materjalidest toodetakse samades tehastes on võimalik erineva paksuse ja toonidega materjale omavahel kombineerida. Näiteks võib tuua lahendused, kus küljeseinad on tehtud paksemast (28mm või 25mm) materjalist ja ülejäänud riiulisüsteemi osa õhemast (18mm) materjalist.

Sama kehtib ka liuguste sisude ja riiulisüsteemi materjalide kohta. Kapi nähtavad küljed võivad olla niisiis liugukse sisudega samas toonis materjalist.