TULE RIIA MNT 28a.
Saadaval suurim valik
L-UKS tooteid Pärnus.


  
Riia mnt 28A    PÄRNU

Liuguksed


ALUM. RAAMIGA ÜHEPOOLSED LIUGUKSED

SLIM

Slim

 

 Iga garderoob algab ustest, ka Slim ustest. Nagu inglise keelne nimigi ütleb, on tegu sihvaka ja saleda ukseprofiiliga. Need liuguksed on uuendusliku ja minimalistliku stiili näiteks, kus profiilide tähtsus liugukse disainis on minimaalne. Peamine ja esiletoodud on liugukse sisumaterjal ja rõhk on selle sulandumisel ruumi kujundusega. Uste sisumaterjalina on kasutada kõiki L-UKS valikus olevaid värvitud, dekoretiivkiletatud või mustermatistatud klaase ja peegleid. Märksõnad - lihtsus, minimalistlikkus, stiilsus.


Ustel on kasutusel spetsiaalsed SLIM liugustele sobivad disainkäepidemed.

Oma Garderoob soovitab: uksed sobivad ideaalselt garderoobikapi või köögi pika valamukapi usteks. Slim liugukse alumiiniumprofiili laius eestvaates on kõigest 7mm ja paksus 33,6 mm. Kitsas alumiiniumprofiil rõhutab uksesisu materjali ja võimaldab valmistada uksi suurusega kuni 1500*2750mm.

Slim liuguste üla- ja alarattad on varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga.

Profiilide toonivalikus on: hõbe, valge, pronks. Lisaks saame tehases alum. profiili värvida RAL kataloogi alusel just teile sobivasse tooni. Värvitoonid on valitavad meie kauplus salongis ja üldjuhul ka uste paigalduskohas, kui paigaldaja ruumi üle mõõtma tuleb. Andke oma soovidest meile teada!


 
MASTER LIGHT

Master Light
See profiil on tunduvalt tugevam ja jäigem. Klassikaline elegantsus. Tegemist on tuntud Master liugukse uuema ja kergema variandiga. Muudetud on Master profiili kuju, millega kaasneb mõningane alumiiniumi kokkuhoid, mis omakorda kajastub toote hinnas. Master Light profiilidega liuguste puhul ei ole enam vajalik lisakäepidemete süvistamine profiili.

Master LIght profiiliga liuguks on trendikas ja soliidse kandilise alumiiniumprofiiliga liuguks, mis oma omadustelt on jäik ja võimaldab valmistada suuremõõtmelisi uksi suurusega kuni 1500*3000mm. Oma konstruktsioonilt sobivad Master Light profiiliga liuguksed ideaalselt nii garderoobikapi usteks, kui ka tubadevaheliseks liugukseks ehk ruumieraldajaks. Oma Garderoob soovitab seda ust niisketesse ruumidesse - näiteks matistatud klaassisuga.

Püstprofiili laius eestvaates on 19mm. Üla- ja alarattad on peidetud rõhtprofiilide sisse. Need uksed on kahepoolselt nägusad ja kasutatavad mistahes ruumidevahelise vaheuksena. Samuti on üla- ja alarattad varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga.

Standard raamitooni valik: hõbe, valge, pronks. Kõiki ukseraame on võimalik värvida RAL kataloogi värvitoonide alusel. Teie poolt valik, meie poolt uksed.

 

LIUGUKS CLASSIC

Classic

Classic liuguksed on ühepoolsed, mis tähendab, et liugrattad kinnituvad ukse tagaküljele. Nad sobivad ideaalselt garderoobikapi usteks (ühepoolsed). Tegemist on kitsa, ent tugeva alumiiniumprofiiliga liuguksega, mis on end aja jooksul tõestanud.  Soodne hind, veatu kvaliteet ja nägus väljanägemine on teinud sellest profiilist klientide lemmiku.

Classic liugukse alumiiniumprofiili laius eestvaates on kõigest 17mm ja paksus 32 mm. Kitsas alumiiniumprofiil rõhutab uksesisu. Tehniliselt saab valmistada uksi suurusega kuni 1200*2750mm.

Classic liuguste (nagu ka kõigi teiste) üla- ja alarattad on varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga.
Profiilide toonivalik on eeltoodutega võrreldes rikkalikum: hõbe, valge, pronks, RAL7024, kirss, pöök ja hele pähkel. Uudisena pakume tootevalikus ka musta.  Ka neid alumiiniumprofiile on võimalik värvida RAL kataloogi alusel just teile meeldivat tooni.  Oma Garderoob soovitab neid uksi, kui ajatut klassikat.
 


ALUMIINUMRAAMIGA KAHEPOOLSED LIUGUKSED


LIUGUKS MASTER

Stabiilne, tugev, modernne ukseprofiil, millel on stiili ja  parasjagu jõulist joont. Neljakandilise püstprofiiliga  Master´i puhul on võimalik kasutada reeling- või  süvistatud käepidet. Uste kasutusvaldkond on väga lai - garderoobid, elutoad, saunad, bürooruumid jm. Oma Garderoob kinnitab: tegemist on usaldusväärsete ruumieraldajatega. Tugev alumiiniumprofiil võimaldab teha väga suuri uksi laiusega kuni 1500mm ja kõrgusega kuni 3000mm.


Raskete uste puhul kasutame ainulaadset topeltrataste süsteemi.

Raami tooni valik: hõbe, valge, pronks, must.  Eritellimusel saadaval RAL-kataloogi värvid.
 

LIUGUKS PRESTIGE

Prestige

Need uksed on kasutatavad nii kapiustena, kui ka ruumieraldajatena. Aegumatu liugusteklassika. Suurepärased liuglemisomadused ja raamkäepidemed.
Vastupidav alumiiniumprofiil võimaldab teha uksi laiusega kuni 1500mm ja kõrgusega kuni 3000mm. Raskete uste puhul kasutame ainulaadset topeltrullikute süsteemi. Liuguste kasutusvaldkond on lai nagu teistelgi ruumieraldajatel. 


Oma Garderoobi pakutav tooni valik: hõbe, valge, pronks või RAL-kataloogi alusel sobilikku tooni värvitud.

 

LIUGUKS EXCLUSIVE


Usaldusväärne ja tugev neljakandiline alumiiniumisv neljakandiline alumiiniumist püstprofiil rõhutamaks korrektsust, stiilsust ja kaasaegsust. Exclusive´i puhul on võimalik kasutada reeling- ja süvistatud käepidet. Tugev alumiiniumprofiil võimaldab teha väga suuri uksi laiusega kuni 1800mm ja kõrgusega kuni 3000mm. Raskete uste puhul kasutatakse ainulaadset topeltrataste süsteemi.

Laoseisuna saadaval raami toon: hõbe, valge, pronks. Oma Garderoob salongis saate RAL-kataloogi alusel raamidele sobiva tooni valida ja need värvida lasta.

 

 

MELAMIINRAAMIGA LIUGUKSED

LIUGUKS PARON


PARON ukse puhul harmoneerub ukse raam sisuga. Need liuguksed on inimestele, kes hindavad puidutoonide hubast meeleolu. Paron liugukse püstprofiil on melamiinkattega ning 92mm laiune. Paron liuguksed on varustatud spetsiaalsete suurt raskust taluvate alaratastega, tänu millele on võimalik neid raskeid uksi teha laiusega kuni 1200mm ja kõrgusega kuni 2750mm. Käepidemeid on kahte tüüpi - reelingkäepidemed ja süvistatud.

Oma Garderoob pakub suurt valikut raami toonidega: valge, kirss, kask, pöök, tamm venza, hele pähkel, tume pähkel, wenge.

 
 

 SPOONRAAMIGA LIUGUKSED

LIUGUKS PARON EXTRA

Spoonraamiga uksed on toodetud nõudlikule kliendile, kes hindab naturaalsust ja ajatut disaini.

“Paron Extra” liuguste raamprofiilid toodetakse naturaalse tamme või pähkli spoonplaadist või MDF plaadist.
Spoon õlitatakse või lakitakse vastavalt kliendi soovile. Õlitamise korral kasutame naturaalset spetsiaalselt puidu viimistlemiseks mõeldud linaluuõli, valgendatud või toonimata kujul. Lakitud viimistlusega profiilidel  kasutatakse poolmatt lakki, mis lisab puidule pikaealisust ja vastupidavust välistele mõjudele. Enne lakkimist saab spooni peitsida soovitud tooni. MDF plaadist profiilid värvitakse poolmattvärviga kas valgeks või soovitud tooni. Standardina on tegemist ühelt poolt vaadeldavate garderoobikapi liugustega, aga soovi korral on võimalik üla- ja alarattad peita rõhtprofiilide sisse, siis saab neid kasutada ka tubadevaheliste ustena.