Skip to content
ALUM. RAAMIGA ÜHEPOOLSED LIUGUKSED


CLASSIC

Classic liuguksed on ühepoolsed, mis tähendab, et liugrattad kinnituvad ukse tagaküljele. Nad sobivad ideaalselt garderoobikapi usteks (ühepoolsed). Tegemist on kitsa alumiiniumprofiiliga liuguksega, mis on end aja jooksul tõestanud.  Soodne hind, veatu kvaliteet ja nägus väljanägemine on teinud sellest profiilist klientide lemmiku.
Classic liugukse alumiiniumprofiili laius eestvaates on kõigest 17mm ja paksus 32 mm. Kitsas alumiiniumprofiil rõhutab uksesisu. Tehniliselt saab valmistada uksi suurusega kuni 1200*2750mm.
Classic liuguste (nagu ka kõigi teiste) üla- ja alarattad on varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga.
Profiilide toonivalik on: hõbe, valge, pronks ja must.
Oma Garderoob soovitab neid uksi, kui ajatut klassikat.


SLIM
Nagu inglise keelne nimigi ütleb, on tegu sihvaka ja saleda ukseprofiiliga.  Slim liuguksed on uuendusliku ja minimalistliku stiili musternäide, kus profiilide tähtsus liugukse disainis on viidud miinimumini. Esile kerkib vaid liugukse sisumaterjal ja selle  sulandumine ruumi sisekujundusega. Sisumatejalina saab kasutada kõiki valikus olevaid värvitud, dekoretiivkiletatud või mustermatistatud klaase ja peegleid. Uste liigutamiseks on kasutusel spetsiaalsed SLIM liugustele sobivad disainkäepidemed.
Slim liuguksed sobivad ideaalselt garderoobikapi usteks. Slim liugukse alumiiniumprofiili laius eestvaates on kõigest 7mm ja paksus 33,6 mm. Kitsas alumiiniumprofiil rõhutab uksesisu materjali ja võimaldab valmistada uksi suurusega kuni 1500*2750mm.
Slim liuguste üla- ja alarattad on varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga.
Profiilide toonivalik: hõbe, valge, pronks, must.
 
MASTER LIGHT

See profiil on tunduvalt tugevam ja jäigem. Klassikaline elegantsus. Tegemist on tuntud Master liugukse uuema ja kergema variandiga. Muudetud on Master profiili kuju, millega kaasneb mõningane alumiiniumi kokkuhoid, mis omakorda kajastub toote hinnas. Master Light profiilidega liuguste puhul ei ole enam vajalik lisakäepidemete süvistamine profiili.
Master LIght profiiliga liuguks on trendikas ja soliidse kandilise alumiiniumprofiiliga liuguks, mis oma omadustelt on jäik ja võimaldab valmistada suuremõõtmelisi uksi suurusega kuni 1500*3000mm. Oma konstruktsioonilt sobivad Master Light profiiliga liuguksed ideaalselt nii garderoobikapi usteks, kui ka tubadevaheliseks liugukseks ehk ruumieraldajaks. Oma Garderoob soovitab seda ust niisketesse ruumidesse – näiteks matistatud klaassisuga.
Püstprofiili laius eestvaates on 19mm. Üla- ja alarattad on peidetud rõhtprofiilide sisse. Need uksed on kahepoolselt nägusad ja kasutatavad mistahes ruumidevahelise vaheuksena. Samuti on üla- ja alarattad varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga.
Standard raamitooni valik: hõbe, valge, pronks ja must. Kõiki ukseraame on võimalik värvida RAL kataloogi värvitoonide alusel. Teie poolt valik, meie poolt uksed.ALUMIINUMRAAMIGA KAHEPOOLSED LIUGUKS

LIUGUKS MASTER

Trendika ja soliidse kandilise alumiiniumprofiiliga liuguks, mis oma omadustelt on jäik ja võimaldab valmistada suuremõõtmelisi uksi suurusega kuni 1500*3000mm. Oma konstruktsioonilt sobivad Master profiiliga liuguksed ideaalselt nii garderoobikapi usteks, kui ka tubadevaheliseks liugukseks ehk ruumieraldajaks.
Püstprofiili laius eestvaates on 30mm. Üla- ja alarattad on peidetud rõhtprofiilide sisse, mistõttu on need uksed hõlpsasti kasutatavad ruumidevahelise vaheuksena. Samuti on üla- ja alatattad varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga.
Raami tooni valik: hõbe, valge, pronks ja  must.
Master liuguksi on võimalik toota ka rippsiinidega.  Eritellimusel saadaval RAL-kataloogi värvid.
 
LIUGUKS PRESTIGE

Tugeva alumiiniumprofiiliga liuguks “Prestige”, mis sobivad ideaalselt nii garderoobikapi usteks, kuid on kasutatavad ka tubadevaheliseks liugukseks ehk ruumieraldajaks. Püstprofiili laius eestvaates on 23mm ja see moodustab samas ka käepideme.
Prestige alumiiniumprofiil võimaldab valmistada uksi suurusega kuni 1500*3000mm. Üla- ja alarattad on peidetud rõhtprofiilide sisse, mistõttu on need uksed hõlpsasti kasutatavad ruumidevahelise vaheuksena. Samuti on üla- ja alatattad varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga.
Raami tooni valik: hõbe, valge, pronks.
 


LIUGUKS EXCLUSIVE

Usaldusväärne ja tugev neljakandiline alumiiniumisv neljakandiline alumiiniumist püstprofiil rõhutamaks korrektsust, stiilsust ja kaasaegsust. Exclusive´i puhul on võimalik kasutada reeling- ja süvistatud käepidet. Tugev alumiiniumprofiil võimaldab teha väga suuri uksi laiusega kuni 1800mm ja kõrgusega kuni 3000mm. Raskete uste puhul kasutatakse ainulaadset topeltrataste süsteemi.
Laoseisuna saadaval raami toon: hõbe, valge, pronks. Oma Garderoob salongis saate RAL-kataloogi alusel raamidele sobiva tooni valida ja need värvida lasta.
 

 
MELAMIINRAAMIGA LIUGUKSED
LIUGUKS PARON


PARON ukse puhul harmoneerub ukse raam sisuga. Need liuguksed on inimestele, kes hindavad puidutoonide hubast meeleolu. Paron liugukse püstprofiil on melamiinkattega ning 92mm laiune. Paron liuguksed on varustatud spetsiaalsete suurt raskust taluvate alaratastega, tänu millele on võimalik neid raskeid uksi teha laiusega kuni 1200mm ja kõrgusega kuni 2750mm. Käepidemeid on kahte tüüpi – reelingkäepidemed ja süvistatud.
Suur valik raami toone.
 

SPOONRAAMIGA LIUGUKSED
LIUGUKS PARON EXTRA

Spoonraamiga uksed on toodetud nõudlikule kliendile, kes hindab naturaalsust ja ajatut disaini.
“Paron Extra” liuguste raamprofiilid toodetakse naturaalse tamme või pähkli spoonplaadist või MDF plaadist.
Spoon õlitatakse või lakitakse vastavalt kliendi soovile. Õlitamise korral kasutame naturaalset spetsiaalselt puidu viimistlemiseks mõeldud linaluuõli, valgendatud või toonimata kujul. Lakitud viimistlusega profiilidel  kasutatakse poolmatt lakki, mis lisab puidule pikaealisust ja vastupidavust välistele mõjudele. Enne lakkimist saab spooni peitsida soovitud tooni. MDF plaadist profiilid värvitakse poolmattvärviga kas valgeks või soovitud tooni. Standardina on tegemist ühelt poolt vaadeldavate garderoobikapi liugustega, aga soovi korral on võimalik üla- ja alarattad peita rõhtprofiilide sisse, siis saab neid kasutada ka tubadevaheliste ustena.

 

GARDEROOBID / GARDEROOBTOAD

Garderoobi külgedeks/ sisuks plaat paksusega 18 m või 28 mm toodetakse  melamineeritud puitlaastplaadist (melamiinplaat), millest on võimalik kujundada  sobiv garderoob. Materjalide toonivalikust leiab lisaks valgele melamiinile veel 14 erinevat puidu ja ühevärvilist materjalitooni.

Melamiindetailide servakandina kasutame 1,2mm paksust tugevat ABS- ehk plastikkanti, mis annab hea väljanägemise ja lisab riiulile vastupidavust.

Riiulikanduritena kasutame tugevaid riiulisse peituvaid metallist toolex riiulikandureid. Lisadena hõbedased või valged riidepuutorud toonilt sobivate torukandurite ja muu furnituuriga. Korvid saab valida vastavalt kliendi soovile, kas Norscan Roller, CG roller või Deluxe.

Sahtlid pakume  paigalduse lihtsustamiseks ja kiirendamiseks valmisboksidena, süvistatavate käepidemetega või ilma, sujuvalt ja pehmelt sulguvate ning 100% avanevate siinidega.

AKNAKATTED

Meie valikus on erinevat tüüpi tehnilisi aknakatteid nii koju kui kontorisse. Erineva funktsionaalsusega aknakatted sobivad erineva kujuga akendele.

Lai materjalivalik võimaldab leida sobiva variandi, et varjutada siseruumid uudishimulike pilkude eest, reguleerida valgushulka ja ruumi temperatuuri ning seeläbi säästa energiakuludelt. Vähe tähtis ei ole ka toote sobivus interjööri ning kõrge koostekvaliteet.